KARTA STAŁEGO KLIENTA TO PIECZĄTKA ZA KAŻDĄ WIZYTĘ W FIT4KIDS A ZA ZABAWĘ POWYŻEJ 90 MIN. BONUS !!!!!!!!! DODATKOWA PIECZĄTKA ;0) CO DAJE NAM PO 5 WIZYTACH 60 MINUT GRATIS !!!

9 PIECZĄTEK – GODZINA GRATIS 
karty KK 2024

SZANOWNI RODZICE,

DLA STAŁYCH KLIENTÓW PRZYGOTOWALIŚMY  PROGRAM LOJALNOŚCIOWY DZIĘKI KTÓREMU KAŻDY 10 POBYT W  FIT4KIDS TO GODZINA ZABAWY GRATIS.  

IM CZĘŚCIEJ   DZIECI BAWIĄ SIĘ U NAS TYM RODZICE PŁACA MNIEJ.

ZBIERAMY 9 PIECZĄTEK A 10-ty POBYT NA PLACU ZABAW FIT4KIDS  TO GODZINA GRATIS.

JEŚLI BAWIMY SIĘ PONAD 90 MINUT DOSTAJEMY DODATKOWĄ DRUGĄ PIECZĄTKĘ CO  PRZEZ CO OSIĄGAMY GODZINĘ GRATIS JUŻ PO 5 CIU POBYTACH NA PLACU ZABAW.

PIECZĄTKI OTRZYMUJEMY PO ZABAWIE CZYLI W CZASIE GDY WYCHODZIMY Z PLACU ZABAW , WIĘC OTRZYMUJĄC 9 -TĄ PIECZĄTKĘ MOŻEMY POWRÓCIĆ NA PLAC ZABAW I WYKORZYSTAĆ 60 MINUT GRATIS KTÓRE OZNACZA NA KARCIE ŻÓLTE POLE !

WYPEŁNIENIE TEGO POLA PRZEZ PERSONEL OZNACZA ŻE KARTA ZOSTAŁA WYKORZYSTANA I NALEŻY POBRAĆ CZYSTĄ KARTĘ DO ZBIERANIA PIECZĄTEK !!

PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ !!

KORZYSTAMY Z BILETÓW PROMOCYJNYCH LUB Z CENNIKA STANDARDOWEGO I ZBIERAMY PIECZĄTKI A 10-TE WEJŚCIE NA PLAC ZABAWA  TO 60 MINUT GRATIS !!

PROSZĘ PYTAĆ O KARTY STAŁEGO KLIENTA JEŚLI JESZCZE PAŃSTWO ICH NIE OTRZYMALI , KAŻDY POBYT NA PLACU ZABAW FIT4KIDS SIĘ OPŁACA.

KARTY STAŁEGO KLIENTA NIE ŁĄCZĄ SIĘ Z PROMOCJAMI WIĘC OBOWIĄZUJĄ W CZASIE KORZYSTANIA Z PLACU ZABAW FIT4KIDS WEDŁUG STANDARDOWEGO CENNIKA

                       POZDRAWIAMY FIT4KIDS