galeriakatowickaabex29-large-1584
galeriakatowickaabex22-large-1578
galeriakatowickaabex20-large-1581

Szanowni Rodzice,

Plac Zabaw FIT4KIDS powstał z myślą o stworzeniu miejsca związanego z naturalnymi  materiałami ,  stylem eko,  trochę skandynawskim dlatego większość zabawek  i przeszkód wykonana jest z drewna i innych materiałów kojarzących się z naturą .

Chcemy by dzieci poczuły sie bezpiecznie i komfortowo, całość powierzchni pokryliśmy miękką wykładzina z podszyciem gąbczastym.

Stworzyliśmy warunki sprzyjające wspólnej, bezpiecznej  i zgodnej zabawie.

Zabawy ruchowe łączymy z muzyką, wykorzystujemy przybory gimnastyczne i inne akcesoria sportowe przez co aktywność fizyczna nie jest kojarzona z obowiązkiem tylko z przyjemnością.

Ruch i muzyka daje dzieciom możliwość radosnego odreagowania napięć,  które mogą im towarzyszyć w przedszkolu czy szkole.

FIT4KIDS to również miejsce wprowadzające dzieci w swiat wartosci estetycznych poprzez prace plastyczne, konstrukcyjne  a nawet małe formy teatralne. Organizujemy zajęcia które hartują nie tylko ciało ale i emocje dzieci co pomaga im  radzic sobie w życiu – no może na razie w przedszkolu czy szkole.

Dużą wagę przywiązujemy do czystości i higieny. Dzieci i rodzice przed wejściem na nasz plac zabaw myją dłonie żelem antybakteryjnym , plac zabaw jest codziennie sprzątany a zabawki dezynfekowane.

Mamy czystą toaletę oraz piękną łazienkę  gdzie można przebrać dziecko korzystając z przewijaków czy uczyć malucha do korzystania z nocnika.

Nad wszystkim czuwa profesjonalnie i kierunkowo wykształcony personel o którym więcej informacji umieściliśmy w zakładce „personel”

Biorąc pod uwagę powyższe zapewniamy, że mogą Państwo spokojnie robić zakupy, iść do kina lub kawiarni  a dzieci  tym czasie będą pod profesjonalną opieką .

Rodziców którzy chcą jednak mieć na oku swoje pociechy zapraszamy na kawę , herbatę lub inne przekąski do barku bezpośrednio przy placu zabaw.

Pozdrawiamy

   FIT4KIDS PLAC ZABAW